środa, 24 kwietnia 2013

Lookbook #1

Dzisiejszy dzień minął bardzo przyjemnie.
Zamiast się uczyć, razem z Paulą cały dzień leżałyśmy w łóżku i oglądałyśmy "Mroczne Przygody Billy'ego i Mandy".
Uwielbiam tę kreskówkę. Z wiekiem dostrzega się dużo więcej aluzji i muszę przyznać, że ten serial jest dosyć niepoprawny i pełen żartów, które nie powinny się tam pojawić. To na prawdę, jedna z najlepszych serii (obok "Laboratorium Dexter'a", "Owcy w wielkim mieście" i "Atomówek").
 Może to nienajlepsze zestawienie, ale pokazuje o co mi chodzi. Tych nawiązań jest dużo więcej - nie tylko do innych kreskówek, ale także filmów (takich jak Pulp Fiction, Titanic), a także parodie postaci historycznych (np. lord Byron, czy Freud)...  Co prawda jest też pełno idealnych żartów sytuacyjnych - takich na naszym poziomie. xD Płakałyśmy ze śmiechu. Polecam obejrzeć sobie jeszcze raz. A teraz jeszcze chwila dla mojego dzisiejszego wyglądu. 
Strasznie mi się podoba ta kombinacja, dlatego stwierdziłam, że się pochwale. Twarz co prawda nie wyjściowa była, ale zdjęcie jest.


To wygląda tak uroczo... 
Tanktop z koronkowym wykończeniem na dekolcie, miętowy kardigan w serduszka, brzoskwiniowa mini, do tego buty stylizowane na Lity.
Trzewiki zostały zakupione na DeeZee, kardigan i spódniczka w jakimś markecie w Obihiro, a bluzka i naszyjnik niestety nie wiem gdzie. 

Może nie powinnam się zachwycać własnymi ciuchami, ale podobają mi się. 


1 komentarz:

  1. Akurat zachwycać i się chwalić to powinnaś. Niech ktoś ci robi zdjęcia wtedy będzie więcej widać :)

    OdpowiedzUsuń